Převést stránky na vylepšené řešeníZjistit více

 

Přátelé, kamarádi, už je to tady...
... my vám ty pizzy přivezeme.

Představujeme vám našeho dalšího báječného
pomocníka - MODRÁSKA.
Dnešním dnem počínaje můžete volat, faxovat a telegramy posílat... ...zkrátka objednat u Matýsků nejen svou oblíbenou pizzu, ale i mnoho dalšího z naší pestré a čerstvě rozšířené nabídky.

Stádo vyhřebelcovaných koňů pod kapotami je připraveno otočením klíčku zaržát a z garáže vyrazit brázdit silničky všetatského okolí až k vám.

Na vědomost se též dává úprava počtu hodin, které prací trávíme, a to až do 22:00 každičký den. Jak se kvapem léto blížit bude, u Matýsků to odměníme další hodinou navíc a třeba se dočkáme i snídaní Emotikona smile

Tři... dva... jedna...START  Přátelé, kamarádi, už je to tady... ... my vám ty pizzy přivezeme.  Představujeme vám našeho dalšího báječného pomocníka - MODRÁSKA. Dnešním dnem počínaje můžete volat, faxovat a telegramy posílat... ...zkrátka objednat u Matýsků nejen svou oblíbenou pizzu, ale i mnoho dalšího z naší pestré a čerstvě rozšířené nabídky.  Stádo vyhřebelcovaných koňů pod kapotami je připraveno otočením klíčku zaržát a z garáže vyrazit brázdit silničky všetatského okolí až k vám.   Na vědomost se též dává úprava počtu hodin, které prací trávíme, a to až do 22:00 každičký den. Jak se kvapem léto blížit bude, u Matýsků to odměníme další hodinou navíc a třeba se dočkáme i snídaní :-)

Za zmínku stojí též náš nový vylepšený jídelní lístek. Posílil o několikero salátů, čerstvé těstoviny, čtvero burgerů, několik nových pizza speciálů a mnoho dalšího. Nahlédněte ..

 


Přátelé, kamarádi, příznivci u Matýsků...
...k oslavám prvního roku U Matýsků právě vyráží první z několika Matesovinek do světa.
Stávající polední nabídka již není určena pouze pro firmy.
Od 11:00 do 14:00 poskytujeme polední stravování. Připojit v řad strávníků se můžete i vy smiley. Pro více informací postačí vytočit
775 090 756. Odběr možný osobně nebo dle dohody a množství přivezeme. Během pár dní se náš vozový park rozroste o další kousek - Modráska.
Neboť vytváříme vlastní produkty, chvilinku nám trvalo, než-li jsme poctivou prací vytříbili pár dalších zajímavých kousků a obohatili jimi naši stálou nabídku. Těšte se, zařadíme dvojku a z garáže vyjedeme s další Matesovinkou smiley. Ladíme finální verzi.
Zachovejte nám přízeň a těšte se na další rychlosti...

                                                                                                                    Matýskové

Matýskova polední nabídka


 

Zprávy od Matýsků:

První narozeninové párty jsou úspěšně za námi a doufáme, že další budou následovat. Nemusíte samozřejmě čekat na narozeniny, naše prostory jsou jako stvořené pro různá setkání všech věkových kategorií.

Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.

 

 Red: Blanka Dlabačová

Pizza Café u Matýsků,

 

testujeme otevírací dobu od 11 do 20h,

Do bříška nabízíme voňavou pizzu, ručně tažené langoše

a poctivé hovězí burgery.

Točíme Kozla 11° a Pilsner Urquell 12°, pro řidiče a ostatní příznivce Kofolu a Malinovku.

Samozřejmostí je čerstvě pražená káva a sladká tečka.

*

Chceme se stále zlepšovat.

 

image

Vstup  hlavním vchodem sokolovny.

*

 Nekuřácké prostředí, ideální rovněž pro maminky s dětmi.

*

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás.

*

Kolektiv Pizza Café u Matýsků

*

https://www.facebook.com/umatysku